top of page

Odzyskaj swoje pieniądze od Banku, napisz reklamację

W kwesti niezgodności z prawem umów pseudowalutowych nie pozostawiaja wątpliwości ,

- Raport rzecznika Finasowego 

Istotny pogląd UOKiK  

jak tez wiele wyroków Sadów ws. tzw kredytów frankowych ,

Całość nadpłat najskuteczniej można odzyskać na drodze Sądowej , jednocześnie pozbywając się ryzyka walutowego na przyszłość czyli ryzyka wzrostu raty a także pozbywając sie dowolności banku w ustalaniu wysokości raty- to klucz do wadliwości umów pseudowalutowych czyli tych wypłaconych w PLN choć podpisanych w walucie lub odniesieniu do waluty.

 

Jesli czujemy sie na siłach w kwestii analizy prawa , należy działać samodzielnie i aktywnie  by czym szybciej odebrac Bankowi swoje nadpłacone pieniądze , które najcześciej wpłacamy pod wpływem wprowadzenia nas w błąd co do wysokości należnej raty - obliczania raty przez bank na podstawie niezgodnych z prawem elementów umowy.

 

W ramach dobrze napisanej reklamacji możesz odzyskać pieniądze za każdą nadpłate w szczególności nadpłaconą z powodu niezgodnych z prawem klauzul/punktów zawartych w twojej umowie  -  ponieważ bank zazwyczaj woli oddać pieniądze w trybie ugodowym niż w trybie Sądowym płacąc dodatkowo koszty procesu.  Dotychczas skutecznie kredytobiorcy odzyskiwali od pieniądze za:

 

- ubezpieczenie pomostowe + UNNW + opłaty za monity

Wystarczy prosta reklamacja wzywająca bank do zwrotu i możesz odzyskać znaczne środki pieniężne już po 30 dniach

 

 

 

Są to zwroty od kilkuset  złotych do kilku tysiecy pln. Moze to dąc satysfakcje lub wystarczyc na opłacenie prawnika by w kolejnym kroku odzyskać znacznie więcej. 

 

Oto zbiór uwag i porad dla każdego, aby odzyskąć pieniądze w trybie reklamacyjnym :

 

1. Reklamacje w ramach akcji "Zero haraczu!"

2. Podstawowe wzory reklamacji  "CHF"

3. Reklamacje  dot. Polisolokaty

 frankowicze pomoc , reklamacja ubezpieczenie

* Bank Millenium - zestaw reklamacyjny UNWW poniżej

bottom of page